background background background
773 097 003
kontakt: info@breadgap.cz

Vítejte na objednávkovém webu Bread Gap!

Tento web je připraven speciálně pro zadávání firemních objednávek, či objednávek na párty a oslavy. Snažíme se vše nastavit a optimalizovat tak, aby objednávání bylo snadné a třeba i malinko "intuitivní" :) Snad se nám daří, nicméně přesto prosíme o shovívavost v případě drobných chybek :)

Jak objednat?

Nejsnazší je využít náš přehledný objednávkový formulář. Objednávku je možné provést i telefonicky na čísle 773 097 003, a to v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hodin. Objednávku je nutné zadat do 24 hodin před plánovaným závozem. Minimální hodnota objednávky je 1000 Kč. Rozvoz objednávek zajišťujeme na území Prahy a cena dopravného činí 300 Kč. Mimořádné termíny doručení, nebo dopravu do lokalit mimo Prahu je možné zajistit po telefonické dohodě.

Jak zaplatit?

U soukromých či menších firemních objednávek se platba přijímá v hotovosti při převzetí zboží zákazníkem. U obchodních partnerů nabízíme možnost platby na základě vystavené faktury.

Informace k formuláři objednávky.

Žádáme pečlivé vyplnění a následnou kontrolu před odesláním. Po odeslání objednávky prosím vyčkejte na potvrzovací e-mail. V případě, že e-mail neobdržíte, neváhejte nás telefonicky kontaktovat. Po obdržení potvrzovacího e-mailu již bohužel není možné objednávku jakkoliv upravovat, či měnit. Změna či zrušení jsou proveditelné pouze na základě telefonátu. Upozorňujeme, že jestliže je objednávka již expedována, není možné ji zrušit.

Nyní neváhejte vstoupit do naší

Galerie chutí