background background background
773 097 003
kontakt: info@breadgap.cz

Nečekejte na objednávku a zavolejte nám dopředu!

Pauza je krátká a není tedy čas čekat v restauraci? Není problém, prohlédněte si naše menu, zavolejte (+420 257 216 762) a sdělte nám své přání :) Váš čerstvý club sendvič nebo omeleta bude připravena přesně na Vámi zvolený čas :)

Break is too short and no time to wait? No problem, check the menu, call in advance our restaurant (+420 257 216 762) and place an order :) Your club sandwich or omelette will be ready just on time :)

Jak objednat?

Nejsnazší je využít náš přehledný objednávkový formulář. Objednávku je možné provést i telefonicky na čísle 773 097 003 nebo 777 632 094, a to v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hodin. Objednávku je nutné zadat do 24 hodin před plánovaným závozem. Minimální hodnota objednávky je 1000 Kč. Rozvoz objednávek zajišťujeme na území Prahy a cena dopravného činí 300 Kč. Mimořádné termíny doručení, nebo dopravu do lokalit mimo Prahu je možné zajistit po telefonické dohodě.

Jak zaplatit?

U soukromých či menších firemních objednávek se platba přijímá v hotovosti při převzetí zboží zákazníkem. U obchodních partnerů nabízíme možnost platby na základě vystavené faktury.

Informace k formuláři objednávky.

Žádáme pečlivé vyplnění a následnou kontrolu před odesláním. Po odeslání objednávky prosím vyčkejte na potvrzovací e-mail. V případě, že e-mail neobdržíte, neváhejte nás telefonicky kontaktovat. Po obdržení potvrzovacího e-mailu již bohužel není možné objednávku jakkoliv upravovat, či měnit. Změna či zrušení jsou proveditelné pouze na základě telefonátu. Upozorňujeme, že jestliže je objednávka již expedována, není možné ji zrušit.

Nyní neváhejte vstoupit do naší

Galerie chutí